08.04.2006 :: 19:11
SienamkO syskim!!;]!! dzisiaj napisze o wczorajszym dzionku i o zeszlej srodzie, bo nie mialam do tej pory kiedy to zrobic;] a wiec do dziela: środa: bylam z Madzia, Natalcia, Kasiulkiem i jeszcze kilkoma lasencjami w ... PIĄTCE ... ale nie dlatego ze nas tam zamkneli czy cus, tycko po to iz bylysmy tam razem z naszym chorkiem spiewac;] byl tam taki koles ktory co troche nam machal reka tak troszke jak gej... jadlysmy tam ciasto i pilysmy...sok;] po ktorych prawie kazda z nas dostala niestrawnosci;/:[ (mam nadzieje ze tego ciasta nie piekly te dzieci z 5...) wiecej nie chce mi sie pisac na temat 5... mozna sie domyslic dlaczego... piątek: najpierw opisze jak wygladal moj "ęgilski" poszlismy z tym PEDAŁEM WOŹNYM na ... trybyny sali gimnastycznej... naszczescie z dziewczynami, a dolkadniej z Tagusia zalatwilysmy od łysolka DEKI pilke od siatki i gralysmy w kolku z chopakami z naszej klasy i jeszcze kilkoma lasencjami;] po szkole w piątek: poszlam z Kasiulkiem na dworeQ grac w sietke, ale jeszcze tycko pogralysmy w kosza pozniej poszlysmy do niej do domciu i Kasia zaspiawala mi piasenki jakie byly na ostatnim chorku (bo mnie wtedy nie bylo... no juz chyba styknie tego pisanie jeszcze tycko pozdrowionka for: Siasienka;*** RemiX;* Tagusia;* Wiolcia;* Malutka;* Kasiulek;* Madzia;* Natalcia;* Agusia;* Olcia;*(JOANNA) Kacooszka;* cala 2c;] klub SKG (co oznacza ten skrot juz chyba syscy wiedza) i w szczegolnosci dla MARTYNKI;**(obiecalam ze pozdrowie i dla calej reszty ziOmXow;]