lania - komentarze


SienamkO syskim!!;]!! dzisiaj napisze o wczorajszym dzionku i o zeszlej srodzie, bo nie mialam do tej pory kiedy to zrobic;] a wiec do dziela:
środa:
bylam z Madzia, Natalcia, Kasiulkiem i jeszcze kilkoma lasencjami w ... PIĄTCE ... ale nie dlatego ze nas tam zamkneli czy cus, tycko po to iz bylysmy tam razem z naszym chorkiem spiewac;] byl tam taki koles ktory co troche nam machal reka tak troszke jak gej... jadlysmy tam ciasto i pilysmy...sok;] po ktorych prawie kazda z nas dostala niestrawnosci;/:[ (mam nadzieje ze tego ciasta nie piekly te dzieci z 5...) wiecej nie chce mi sie pisac na temat 5... mozna sie domyslic dlaczego...
piątek:
najpierw opisze jak wygladal moj "ęgilski" poszlismy z tym PEDAŁEM WOŹNYM na ... trybyny sali gimnastycznej... naszczescie z dziewczynami, a dolkadniej z Tagusia zalatwilysmy od łysolka DEKI pilke od siatki i gralysmy w kolku z chopakami z naszej klasy i jeszcze kilkoma lasencjami;]
po szkole w piątek:
poszlam z Kasiulkiem na dworeQ grac w sietke, ale jeszcze tycko pogralysmy w kosza pozniej poszlysmy do niej do domciu i Kasia zaspiawala mi piasenki jakie byly na ostatnim chorku (bo mnie wtedy nie bylo...
no juz chyba styknie tego pisanie jeszcze tycko pozdrowionka for:
Siasienka;***
RemiX;*
Tagusia;*
Wiolcia;*
Malutka;*
Kasiulek;*
Madzia;*
Natalcia;*
Agusia;*
Olcia;*(JOANNA)
Kacooszka;*
cala 2c;]
klub SKG (co oznacza ten skrot juz chyba syscy wiedza)
i w szczegolnosci dla MARTYNKI;**(obiecalam ze pozdrowie
i dla calej reszty ziOmXow;]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
12.04.2006 :: 13:07 :: CMPC177-069.Astral.Lodz.PL

tagusia

thz za pozdrowka!sie rozpisałoas ze normalnie szok!:Ppozdro 4 you!boooziaczki pa
09.04.2006 :: 21:09 :: acli213.neoplus.adsl.tpnet.pl

ohh Wiolciu ale sieem wysililas...no nie pogadasz
ojjj RemiXie koffany ...zapomnialam-->pseplasiam;]
a co niby mialam pic jak nie soczek Agusiu(JOANNO)??
09.04.2006 :: 13:16 :: bloki2.nasze.pl

komennnt ;)
09.04.2006 :: 13:08 :: aclg151.neoplus.adsl.tpnet.pl

RemiX

Lol....a to, że jak wracałas z 5 i spotkałas mnie to już nie napisałaś;P dupa pozdrówka trzym sie ;**
08.04.2006 :: 19:20 :: proxy2.toya.net.pl

Aga

jasne... soczek :P
Talk.pl :: Wróć