lania - komentarze


EllOXik ZiOmXy:wink::P
właśnie siedze sobie sobie na "angielskim" z PEDAŁEM:wink::P, czyli niby moim NAUCZYCIELEM;] Davidem Woźnym;/ i pisze tego poscika:) jestem na grzedzie oblężona przez plemniki;]:-D ... ahas zapomnialam napisac o mszy konczacej nasze rekolekcje, ktore byly w srode:)sysko bylo fajnie dopoki nie rozbil sie niby kamienny swiecznik stojacy obok oltarza;] cala "zabawa" skonczyla sie ok. 22.30:P ... wracam do dzisiejszego dnia;] prowadzilam dzisiaj z lasencjami lekcje z gegry i chyba bylo sysko OK;] caly czas wqrza mnie ten pedał od anglika swoim GEJOWSKIM zachowaniem;/ i chce mi sie cholernie ... , a ... mi sie skonczyly:(;/ i dupa:P POZDROffIONKA dla:
Siasienki;* Tagusi;* RemiXa;* Maltkiej;* Wiolci;* Madzi;* Kasika;* dla calej IIc, klubu SKG( szkolny klub gejowski:wink:) Kacooszki:) Agusi;* Olci;* i cale reszty;]:P

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
07.04.2006 :: 12:07 :: acpc130.neoplus.adsl.tpnet.pl

kacOOszka

hej!
Dzięki za pozdrowionka :):)
Zapraszam na www.kaczooszka.mylog.pl
:mrgreen:

05.04.2006 :: 13:25 :: CMPC177-069.Astral.Lodz.PL

wiolcia_ziomek

zapomniałam się pozdpisać :)
05.04.2006 :: 13:25 :: CMPC177-069.Astral.Lodz.PL

kasiolek163

no ja mom nadziejke ze odkupia niedlugo ten swiecznik...:) ale loozik!swietna zabawa byla i juz;D cieszem sie bardzo ze mnie pozdrowilas i ja tez cie posssdrawiam buziaczki kasiuniuuuuuuu LANIECZKO
05.04.2006 :: 13:24 :: CMPC177-069.Astral.Lodz.PL

hehe! dzięx za pozdróffka ;*;*
Zgadzam się z Tobą w 101% :))
Tagusia tesH ma racJę xD
Jakby ktosik nie wiedział to ja tesh prowadziłam tą lekcję z gegry :P
A jak się chce palić, to trzeba się lepiej zaopatrywać:P Pozdrowionka i Booziaczki :))
05.04.2006 :: 13:16 :: CMPC177-069.Astral.Lodz.PL

tagusia

kasiu! dzieki za pozdrowionka!
ja tez siedze na angielskim i sie nudze z lekka:) masz racje troszke przesadza z tym gejowslim zachowaniem:) mysli ze jest smieszny:) pozarowionka booziolki*
Talk.pl :: Wróć